:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erdem: "G.Saray daha şanslı"

YazarMesaj
champion

champion

Erdem: "G.Saray daha şanslı" Empty
MesajKonu: Erdem: "G.Saray daha şanslı"   Erdem: "G.Saray daha şanslı" Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 3:43 am

Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanan efsane kadrosunda yer alan Arif Erdem, Galatasaray'la yollarının erken ayrıldığını ancak kimseye kırgın olmadığını söyledi. Erdem, bu yıl Süper Lig'de şampiyonluk için en şanslı takımın da Galatasaray olduğunu belirtti.

Yıllarca formasını giydiği Galatasaray'ın unutulmazları arasına adını yazdıran Arif Erdem, bu yıl Turkcell Süper Lig'e yükselen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un başarısı için ter döküyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın yardımcılığı görevini yapan Erdem, Galatasaray'la birlikte yaşadığı başarıları da unutamıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un kamp yaptığı Kızılcahamam'da İHA'ya açıklamalarda bulunan Turuncu-mavili takımın antrenörü Arif Erdem, teknik direktörlüğe soyunan ve bu işin hamurundan gelen bir insan olarak Türkiye'de adından söz ettiren teknik direktörlerden biri olmak istediğini söyledi. Bu konuda çok yeni ve acemi olduğunu da vurgulayan Erdem, "Önümde bir sürü engeller olacak. Bu engelleri tek tek aşmak istiyorum. Her şey istediğim tarzda gelişirse, Türkiye'de aranan teknik adamlardan biri olmak için uğraş vereceğim" dedi.

"FELDKAMP SAVAŞÇI RUHUNU TAKIMA YANSITACAKTIR"

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın bu yıl çok büyük isimleri transfer ettiklerine işaret eden Erdem, büyük oyuncuların yanında savaşan futbol yapısına sahip oyuncular olduğunda başarının yakalandığını ifade etti. Erdem, "Bana göre Galatasaray transferde iyi şeyler yaptı. Galatasaray'ı daha şanslı görüyorum. Çünkü savaşan ve koşmayı seven bir ekip. Başındaki teknik direktörün yapısını bildiğim için Galatasaray'ı daha şanslı görüyorum" diye konuştu. Erdem, Feldkamp'ın ilerleyen yaşına rağmen karakterinin değiştirilemeyeceğini ifade ederek, "O, savaşçı ruhunu muhakkak takıma yansıtacaktır" dedi.

Galatasaray'dan kopuşundan dolayı kimseye kırgınlığı olmadığını vurgulayan Erdem, kendisinden öncekiler nasıl yıllarca Galatasaray'a hizmet edip günü geldiğinde veda ettiyse, kendisinin de yıllarca Galatasaray'a hizmet ettiğini, karşılığını aldığını, karşılığını verdiğini ve takımdan ayrıldığını dile getirdi. Arif Erdem bu konuyla ilgili olarak ise şunları söyledi: "O gün, bir gün gelecekti. Biraz erken olmasına rağmen geldi. Verdiğim kararların hepsini kendim verdim. Sonuçlarını, iyi ya da kötü, kendim çekiyorum. Hiç kimseye karşı, hiçbir kırgınlığım yok."

Erdem, geçtiğimiz günlerde bir gazetede ağzından çıkmayan sözlerin yazıldığını da hatırlatarak, bunların kendisini üzdüğünü söyledi. Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'la bu konuyu konuştuğunu anlatan Erdem, Canaydın'ın böyle sözleri söylediğine inanmadığını belirttiğini ifade etti. Erdem, önümüzdeki sezon Ali Sami Yen Stadı'na antrenör olarak çıkacağını hatırlatarak, Ali Sami Yen'in büyüklüğünü hiçbir zaman unutmayacağını sözlerine ekledi.

13.07.2007

Kaynak : İHA
https://cadde.forum.st/

Erdem: "G.Saray daha şanslı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Henry'siz daha iyi olacaklar"