:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gökhan Gönül'e Metin Diyadin kefil

YazarMesaj
champion

champion

Gökhan Gönül'e Metin Diyadin kefil Empty
MesajKonu: Gökhan Gönül'e Metin Diyadin kefil   Gökhan Gönül'e Metin Diyadin kefil Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 3:49 am

Fenerbahçe'nin yeni transferi Gökhan Gönül'e eski hocası Metin Diyadin kefil oldu. Gençlerbirliği'nin genç oyuncusu için Galatasaray ile çekişen sarı-lacivertli kulüp, transfer kararı öncesi Gökhan'ın geçen yılki hocası Metin Diyadin'e danıştı. Başkan Aziz Yıldırım ve Başkanvekili Nihat Özdemir'in, Diyadin'den aldıkları olumlu bilgilerin ardından harekete geçerek transferi bitirdiği ortaya çıktı.

Geçen sezon Gençlerbirliği Oftaş'ı çalıştıran bu sezon da Eskişehirspor'un başına geçen Metin Diyadin ise Fenerbahçe'nin Gökhan'ı almakla müthiş bir iş yaptığını belirterek, "Şu anda sağ tarafta onun üstüne oyuncu yok. Benimle çalıştığı dönemdeki özgüvenini Fenerbahçe'ye de taşırsa milli takımın değişmez oyuncusu olur" dedi.

Gökhan'ın en büyük özelliğini temposunun hiç düşmemesi olarak gösteren Diyadin, "Mevkisinde Türkiye'nin en iyisi. Süper Lig'de rahat oynar. Kendine güvenini kaybetmez, büyük takım baskısını hissetmezse Fenerbahçe'de uzun yıllar forma giyer. Sağ tarafta hem önde hem arkada oynar. Bana göre ofansif oynayan büyük takımlarda arkada oynaması daha büyük katkı sağlar. Dayanıklılığı, çabukluğu, oyun zekası, kademe anlayışı çok iyi. Arka direkte kafa hakimiyeti ile çok gol atar. Korner gibi taç atışı kullanır. Çalım atarak adam geçer. Yorulmak nedir bilmez. Başkan Aziz Yıldırım ile Nihat Özdemir beni aradıklarında düşünmeden alın dedim" diye konuştu.

13.07.2007

Kaynak : Milliyet
https://cadde.forum.st/

Gökhan Gönül'e Metin Diyadin kefil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-