:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fabregas Real Madrid'i neden istemedi?

YazarMesaj
champion

champion

Fabregas Real Madrid'i neden istemedi? Empty
MesajKonu: Fabregas Real Madrid'i neden istemedi?   Fabregas Real Madrid'i neden istemedi? Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 3:53 am

Arsenal'in yıldız oyuncusu Cesc Fabregas kulübünde kalmak istiyor. Adı İspanya La Liga'nın 2006-2007 sezonu şampiyonu Real Madrid ile anılan Fabregas, Thierry Henry'nin Arsenal'den Barcelona'ya transfer olmasının ardından, Real Madrid'e transfer olmak istemediğini ve kulübünde mutlu olduğunu belirtti.

Fabregas konu ile ilgili yaptığı açıklamada "Real Madrid gibi büyük bir kulübün beni istemesi çok gurur verici bir olay, fakat Henry'nin Barcelona'ya transferinin ardından ben Arsenal'den ayrılmak istemiyorum." ifadelerini kullandı.

Fabregas, Real Madrid Kulüp Başkanı Ramon Calderon ve sportif direktör Predrag Mijatovic ile konuştuğunu doğrularken, onları dinlediğini ve mükemmel insanlar olduğunu yine de Arsenal'de kalmak istediğini söyledi.

Fabregas, Arsenal'in teknik patronu Arsene Wenger ile uzun bir konuşma yaptıklarını ve ona güvenerek, sözleşmesini sezon sonuna kadar uzattığını belirtti.

Fabregas'ın bu transferi istememesinin nedeni olarak ise Wenger ile önümüzdeki sezon birlikte Barcelona'ya transfer olacakları gösteriliyor.

13.07.2007

Kaynak : Sporx.com dış haberler
https://cadde.forum.st/

Fabregas Real Madrid'i neden istemedi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fabregas olmazsa Riquelme!