:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Milli formayı giymek gurur verici"

YazarMesaj
champion

champion

"Milli formayı giymek gurur verici" Empty
MesajKonu: "Milli formayı giymek gurur verici"   "Milli formayı giymek gurur verici" Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 7:03 am

NBA takımlarından Orlando Magic'in oyuncusu Hidayet Türkoğlu, milli takım forması giymenin kendisi için gurur kaynağı olduğunu söyledi.

İnternational Hospital'da sağlık kontrolünden geçen Hidayet, yaptığı açıklamada, ''Milli formayı giymek benim için her zaman gurur vericidir. Yeniden milli formayı giyeceğim için çok heyecanlıyım. ABD'de bulunduğum sürede sabahları erken kalkıp maçlarımızı izleyen Türk insanının önüne yeniden çıkma fırsatı geldi. Bizleri daha yakından izleme şansları var. Bunun heyecanını ben de yaşıyorum'' dedi.

Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olarak olimpiyatlara katılma vizesi almak istediklerini anlatan Hidayet, ''Takım olarak en iyi şekilde çalışmalarımıza başlayacağız. Bu senenin önemini herkes biliyor. Avrupa Şampiyonası'na en iyi şekilde hazırlanmalıyız. İspanya'da elimizden gelenin en iyisini yapıp, Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Şampiyonada iyi bir derece elde edip olimpiyat vizesi almak istiyoruz'' diye konuştu.

13.07.2007

Kaynak : AA
https://cadde.forum.st/

"Milli formayı giymek gurur verici"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-