:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babel Liverpool'da

YazarMesaj
champion

champion

Babel Liverpool'da Empty
MesajKonu: Babel Liverpool'da   Babel Liverpool'da Icon_minitimeCuma Tem. 13, 2007 9:26 am

İngiltere Premier Lig'inin başarılı takımlarından Liverpool, Ajaxlı Ryan Babel'in transferini 11.5 milyon pounda bitirdi.

20 yaşındaki Hollandalı golcü ile 5 yıllık sözleşme yapılırken, Liverpool'un hocası Rafael Benitez bu transferle takımın kadrosunu iyice güçlendirdi.

Babel yaptığı açıklamada, "Onları dinledim ve kulüp hakkında çok güzel duygular hissediyorum. Bu benim kalbimin sesiydi ve Benitez'in de benimle ilgili büyük planları var." ifadelerini kullandı.

Golcü oyuncu Ajax TV'ye yaptığı açıklamada ise, "Ajax'a sadece güle güle diyorum. Bunu söylemek benim için çok zor. Taraftarlarımızı çok özleyeceğim, her zaman beni desteklediler. Ajax'tan buruk bir şekilde ayrılıyorum, ama sık sık gelip, kulübümü ziyaret edeceğim." dedi.

Babel, Avrupa 21 Yaş Altı Şampiyonası'nda kupaya uzanan Hollanda takımının formasını giyiyordu.

13.07.2007

Kaynak : Sporx.com dış haberler
https://cadde.forum.st/

Babel Liverpool'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-