:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Kale Aykut'un olur"

YazarMesaj
champion

champion

"Kale Aykut'un olur" Empty
MesajKonu: "Kale Aykut'un olur"   "Kale Aykut'un olur" Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 4:36 am

Galatasarayımızın eski, Christoph Daum'un çalıştırdığı Köln'ün ise yeni kalecisi Mondragon kale için Aykut'u avantajlyı gördüğünü söyledi. Almanya'da Sabah Gazetesi'ne özel açıklamalar yapan Mondi'nin görüşleri: "Galatasaray benim için çok önemli bir takım. Ama şartlar ayrılmamı gerektirdi. Bir senelik daha kontratım vardı. Başkanımızdan 1 seneden sonrası için 1+1 yıllık sözleşme garantisi istedim. Başkanım da dürüstçe bu garantiyi veremeyeceğini söyledi. 36 yaşında Köln'den 3 yıllık teklif alınca kabul etmek durumunda kaldım." "Bunu kimse bilmez ama bir yıllık kontratıma karşılık olarak bonservisimi alabilmek için alacaklarımın yüzde 60'ını Galatasaray'dan almadım." "Galatasaray'la pazar günü (yarın) bir hazırlık maçı oynayacağız. İnanın şimdiden çok heyecanlıyım."

KALE İÇİN FAVORİSİ AYKUT

"Bana göre Aykut ve Fevzi iyi kalecilerdi. Şimdi Fevzi gitti. Galatasaray'da rekabet Aykut ve Orkun arasında geçecek. Orkun'un maç tecrübesi daha fazla. Ankaragücü ve Erciyes'te devamlı oynadı. Aykut'un Orkun'a göre tecrübesi az ama daha avantajlı. Çünkü Aykut az da olsa Galatasaray'ın kalesini korudu. Galatasaray kalesini korumak o kadar kolay bir iş değil." "Galatasaray bu sezon çok iyi transferler yaptı. Bu transferleri geçen sezon yapsak şampiyon olurduk. Keşke benim zamanımda yapsaydılar. (Gülüyor) Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transferlerini de göz ardı etmemek lazım."

Kaynak: Sabah

14.07.2007
https://cadde.forum.st/

"Kale Aykut'un olur"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-