:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trabzon'da yönetimin dediği oldu

YazarMesaj
champion

champion

Trabzon'da yönetimin dediği oldu Empty
MesajKonu: Trabzon'da yönetimin dediği oldu   Trabzon'da yönetimin dediği oldu Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 4:53 am

Trabzonspor yönetiminin, "transferi kapattık" açıklamasına rağmen takviye isteyen teknik direktör Ziya Doğan'da transferi kapatmaya karar verdi.

"ŞU ANDA DÜŞÜNMÜYORUM"

Ziya Doğan, şu anda transfer yapmayı düşünmediğini belirterek, "Bir kere bu konudaki fikirlerimi söyledim ve çekildim. Şu anda transfer düşünmüyorum. Elimdeki mevcut kadroyla devam edeceğiz. Başkan ve yönetim kapattık, dedi ama yarının ne getireceği belli değil. Biz hazır olmak için çalışıyoruz" dedi. Ziya Doğan'ın aniden karar değiştirmesinde Kulüp Başkanı Nuri Albayrak'la yaptığı görüşmenin ve yönetimin baskısının etkili olduğu öğrenildi.

UMUT:"DAHA İYİ OLACAĞIM"

Geçen yıl Ankaragücü'nden transfer edilen Umut, Trabzonspor forması altındaki ilk sezonunda 16 gole imza attı. Bu sezon çok daha fazla çalışıp çok daha verimli olacağını vurgulayan Umut, Trabzonspor formasının sorumluluğunun ağır olduğunu belirterek şöyle konuştu:

"GOLLERİMLE KATKI YAPACAĞIM"

"Geçtiğimiz sezon takımım ve kendi başarım için elimden geleni yaptım. Ancak takım olarak bazı şansızlıklar yaşadık ve hedeflerimizden uzaklaştık. Şimdi ise yep yeni bir sezona başlıyoruz. Trabzonspor'un her sezon olduğu gibi bu sezonki hedefi de şampiyonluk. Bu yolda, gollerimle takımıma elimden gelen katkıyı yapmak için çalışacağım. Lige çok iyi hazırlanıyoruz. Taraftarlarımızın da bizim yanımızda olduğunu görmek çok güzel. İnşallah bu sezon her şey yolunda gider ve bu camiaya özlenen başarıyı yaşatırız."

PİLOT TAKIM HEYECANI

Trabzonspor'da uzun zamandır gündemde olan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen pilot takım projesi için somut adımlar atıldı. İkinci Lig B Kategorisi'nde mücadele eden Değirmenderespor ile pilot takım konusunda bir görüşme yapan ve büyük ölçüde anlaşma sağlayan bordo mavili yönetim, Değirmenderespor'a maddi kaynak için sponsor arayışlarına girdi.

İSİM ARANIYOR

Değirmenderespor'un isminin Trabzongücüspor veya bordo mavispor olarak değiştirilebileceği belirtildi. İsim konusunda da arayışlarını sürdüren yönetimin sponsorlardan gelecek tekliflere göre kulübün adının yanına sponsorun adını da ekleyebileceği bildirildi.

PEREKLİ:"KAZANIMI FAZLA OLUR"

İki kulüp arasındaki protokolün önümüzdeki günlerde imzalanması beklenirken Genel Menajer Necmi Perekli, pilot takım projesinin Trabzon'a ve Trabzonspor'a çok şey kazandıracağını söyledi. Necmi Perekli, Değirmenderespor'u pilot takım seçmelerine rağmen diğer bölge takımlarına da gerekli desteklerinin süreceğini belirtti.

14.07.2007

Kaynak : DHA
https://cadde.forum.st/

Trabzon'da yönetimin dediği oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Spanoulis Spurs'lu oldu
» Saviola Real Madridli oldu
» Rashard Lewis Magic'li oldu