:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

De Sanctis Sevilla'lı oldu

YazarMesaj
champion

champion

De Sanctis Sevilla'lı oldu Empty
MesajKonu: De Sanctis Sevilla'lı oldu   De Sanctis Sevilla'lı oldu Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 7:16 am

Serie A takımlarından Udinese'de forma giyen kaleci Morgan De Sanctis, La Liga ekiplerinden Sevilla'ya transfer oldu. Basına tanıtılan 30 yaşındaki kaleci Sevilla'ya kupa kazanmak için geldiğini belirterek, "Sevilla'ya geldim çünkü artık başarılar elde etmek ve kupa kazanmak istiyorum. Udinese'de bunlar olmuyordu. 30 yaşında Sevilla gibi önemli bir kulübe transfer olmak büyük bir olay. Bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyorum" diye konuştu.
2010 yılına kadar sözleşme imzalayan İtalyan kaleci, takımın 1. kalecisi Palop ile ilgili sorulan bir soru üzerine ise, "Palop dünyanın en iyi kalecilerinden biri ama 33 yaşında, aramızda tatlı bir rekabet olacak. Ben sorun çıkaran bir insan değilim o yüzden formayı kim hakediyorsa o giyer" şeklinde cevap verdi.1.90 boyundaki kaleci, Avrupa'nın en iyi kalecilerinden biri olarak kabul ediliyor.

10.07.2007

Kaynak : Sporx.com dış haberler
https://cadde.forum.st/

De Sanctis Sevilla'lı oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Spanoulis Spurs'lu oldu
» Saviola Real Madridli oldu
» Rashard Lewis Magic'li oldu