:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Son Aslan Türkçe öğrenecek

YazarMesaj
champion

champion

Son Aslan Türkçe öğrenecek Empty
MesajKonu: Son Aslan Türkçe öğrenecek   Son Aslan Türkçe öğrenecek Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 6:40 am

Galatasarayımızın yıldız futbolcusu Lincoln, Brezilya basınına yaptığı açıklamada önceliğinin Türkçe öğrenmek olduğunu söyledi. Türkiye’ye ve Galatasaray’a bir an önce alışmak için dil öğrenmesinin şart olduğunu belirten Sambacı, “Takımda Portekizce konuşan yok. şu anda, Almanca bilen 4 arkadaşımla anlaşabiliyorum. Yeni takımımda başarılı olabilmek için herkesle konuşabilmem gerekiyor. Bunun yolu da, Türkçe öğrenmekten geçiyor. Arkadaşlarımla anlaşamazsam yeterince verimli olamam, bu durumda da orada durmamın hiçbir anlamı olmaz” dedi. Taraftara övgüler yağdıran frikik ustası, “Daha havaalanında öyle bir karşılama töreni yaptılar ki, kelimelerle anlatamam. İdmanlarımız bile maç havasında geçiyor. Florya böyleyse, Ali Sami Yen’deki maçlarımız nasıl olacak, düşünemiyorum bile. Yöneticilerimiz, birbirinden değerli çok iyi isimleri takıma kattılar. Hedeflerimiz büyük ve bu hedefler doğrultusunda ben de elimden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fanatik
https://cadde.forum.st/

Son Aslan Türkçe öğrenecek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aslan burcu