:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neslihan..

YazarMesaj
champion

champion

Neslihan.. Empty
MesajKonu: Neslihan..   Neslihan.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 8:01 am

Neslihan.. Nesliom5ns7

Neslihan Biyografi

Şu hiçlikten 1983 yılında Malatya’da doğarak kurtuldum. İlkokul üçüncü sınıfa kadar bu şehirde okudum. Daha sonra Mersin’e taşındık. Ve hayatımın “ben o zamanlar nelerle uğraşıyordum acaba” diye sorduğum yılları burada geçti. Lise son sınıfa geçtiğim yıl yine bize yol gözüktü. Bu defa istikamet İstanbul’du. Altı yıldır bu şehirdeyiz. Bahçelievler lisesinden mezun oldum ve şu anda işletme bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. Toplum için “en”lerimi yapacak yaşlardayım ve bundandır telaşım.

Ailem eğitime çok önem verir. Ağabeyim Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazanınca benden de iyi bir yeri kazanmamı beklediler. Onların isteği topluma faydalı bireyler olmamızdı . Bence en iyi yapabildiğin şeyi meslek haline getirmek topluma zaten en büyük faydayı getirir.

Ve benim en iyi yapabildiğime inandığım iş söz yazmak bestelemek ve yorumlamaktı. Lisede ÖSS için aldığım kitapları satıp o parayla arkadaşımın akustik gitarını aldım . Arkadaşlarımdan aldığım bilgilerle günde en az 5 saat kendi kendime uğraşarak gitarı çalmayı öğrendim. İlk çalışmalarım Mersin’de başladı ve sonra İstanbul’da devamı geldi. Önceleri sadece ailemle paylaştım bestelerimi. Ve sonunda başta babam olmak üzere en iyi dinleyicim ve destekleyicim onlar oldu.

Müziğe ilgim küçük yaşlarda başladı. Önce düşünmeye sonra yazmaya aşıktı kalemim. İnsanları sevmek, onlarla dertlenmek, hele İstanbul’a taşınınca yaşadığım çevre ve okul değişikliği bir gece sabaha karşı aniden uyanıp ilk bestem olan “Gün Ağarır”ın oluşmasına sebep oldu. Sonra ne insanların dertleriyle dertlenmenin sonu geldi ne de akşama kadar dolan kalbimin gece gitara ağlamasıyla doğan bestelerin.

NESLİHAN SEDA ZAFER
https://cadde.forum.st/

Neslihan..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sen - Neslihan
» Dostum - Neslihan
» Esma - Neslihan