:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"F.Bahçe'de rekabet eşit değil"

YazarMesaj
champion

champion

"F.Bahçe'de rekabet eşit değil" Empty
MesajKonu: "F.Bahçe'de rekabet eşit değil"   "F.Bahçe'de rekabet eşit değil" Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 7:36 am

Galatasaray'ın yeni transferi Servet bugün bir basın toplantısı düzenleyerek "Galatasaray'a rekabetin olduğunu bilerek geldiğini ifade ederek, eski hocası Daum'u eleştirdi.

Servet; "Büyük takımlarda rekabet olur. Başarının gelmesi için bu olmalı zaten. Ben de elimden geldiğince bu rekabete katılıp Galatasaray'a katkı sağlamaya çalışacağım. Burada Fenerbahçe'deki sıkıntıları yaşayacağımı sanmıyorum. Fenerbahçedeyken benim mevkiimdeki yabancı oyuncuları Daum istemişti. O da kendi transfer ettirdiği oyuncuları öncelikle oynattı. Biliyorsunuz Türkiye'de yabancılar daha kıymetlidir. Ben de bu yüzden orada istediğim kadar forma şansı bulamadım. Rekabet için koşullar eşit değildi. Fenerbahçe'den ayrılırken hiç üzülmedim. Sivas'ta yeni bir safya açtım. Orada oynama şansı buldum ve başarılı da olduğuma inanıyorum. Bu yüzden Anadolu'dan büylüklere giden arkadaşlara tavsiyem; futbola küsmemeleri kendilerini bırakmamalarıdır. Ben yılmadım ve gevşemedim, başarı da peşinden geldi ve tekrar büyük bir camiadayım. Burada da başarılı olmak için Galatasaray'a hizmet etmek için vargücümle çalışacağım. Feldkamp bilgi ve tecrübe birikimiyle çok büyük bir hoca. Feldkampla birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum" dedi.

11.07.2007

Kaynak : DHA
https://cadde.forum.st/

"F.Bahçe'de rekabet eşit değil"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-