:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ve Kuranyi konuştu!..

YazarMesaj
champion

champion

Ve Kuranyi konuştu!.. Empty
MesajKonu: Ve Kuranyi konuştu!..   Ve Kuranyi konuştu!.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 2:13 pm

Middlesbrough ile Schalke arasında Avusturya'da oynanan hazırlık maçında Türk basınının ilgisi Tuncay ve Kuranyi'ye odaklandı. Schalke'nin 3-0 kazandığı maçın açılış golünü atan Kuranyi, maçtan sonra DHA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Son günlerde gündemi meşgul eden transfer haberleri için çok açık konuşan golcü futbolcu, "Beğenilmek ve birileri tarafından istenmek güzel bir şey. Ama benim kontratım devam ediyor. Şu anda Schalke'den ayrılmayı düşünmüyorum. Fenerbahçe iyi bir takım. İyi futbolcuları var. Roberto Carlos yıldızlarından sadece biri. Lincoln benim çok iyi arkadaşım. Şu ana kadar İstanbul ile ilgili çok güzel şeyler anlattı. İlerde neden olmasın? Bir İstanbul takımında oynayabilirim" dedi.

Kuranyi, Fenerbahçe'yi mi, Galatasaray'ı mı tercih edersin sorumuza ise "İkisi de büyük takım. İsim vermek doğru olmaz, ileride düşünebilirim. Şu an için kesinlikle düşünemem çünkü Schalke'deyim. Kontratım devam ediyor ve burada yapmam gerekenler var, hedeflerim var" cevabını verdi.

Sahada ilk 45 dakikada görev alan ve hazırlık maçı olduğu için 6 numaralı formayı giyen Tuncay Şanlı ise, "Benim adıma önemli bir maçtı, çok idman yapamadım. İdman eksikliğim var. İlk defa İngiliz takımı ile sahaya çıktım. saha içerisinde Türk futbolundan pek bir fark göremedim. Ben oynadığım oyundan zevk almaya çalışıyorum. Futbolumu sahaya yansıtmaya çalışıyorum" diye konuştu.

Hocası Soutghate ise Tuncay'ın adını ilk kez Fenerbahçe-Manchester United şampiyonlar ligi maçında duyduğunu ifade ederek, "O günden beri dikkatimi çekiyordu ve takip ettim. Bugün 45 dakika şans verdim çünkü takım arkadaşları gibi aynı fiziksel seviyede değil. Maç içerisinde değişik pozisyonlarda oynayabildiğini gördüm. Tuncay’ı Hangi mevkide oynatacağıma dair hala kararsızım. Bazı eksik oyuncularımız vardı bu maçta bunları hissettik. Onların katılımıyla Tuncay da kendini daha iyi gösterecek" dedi.

14.07.2007

Kaynak : DHA
https://cadde.forum.st/

Ve Kuranyi konuştu!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuranyi,
» Kuranyi 27 milyon avro!