:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Devid Beckham meydan okudu

YazarMesaj
champion

champion

Devid Beckham meydan okudu Empty
MesajKonu: Devid Beckham meydan okudu   Devid Beckham meydan okudu Icon_minitimePaz Tem. 15, 2007 5:27 am

Cuma günü resmen Los Angeles Galaxyli olan İngiliz futbolcu David Beckham iddialı konuştu ve gösterilen taraftar ilgisinin kendi üzerinde baskı oluşturmayacağını söyledi. David Beckham Amerika’daki futbolun gelişimine de katkı sağlamak istediğini de belirtti.

Ülke nüfusunun çoğunluğunun ABD’de olmasından mutluluk duyduğunu belirten Beckham, “Taraftar ilgisinin üzerimde baskı oluşturacağı iddia ediliyor, oysa ben kariyerim boyunca hep baskıyla mücadele ettim. Bu mücadelemde de hep kazanan oldum” dedi. Geçen yıl zor bir sezon geçirdiğini belirten İngiliz yıldız şöyle konuştu:

“Hem oynadığım kulüpte hem de ülkemin milli takımında pozisyonumu kaybettim ama yılmadım, çalıştım ve iki ekipte de formamı geri aldım. İşte baskıyla nasıl mücadele edebildiğime bir örnek. Burada taraftarın tribünleri dolduracağı söylendi, bir futbolcunun dert edeceği en son şey dolu tribünler önünde oynamak.”

15.07.2007

Kaynak : Akşam
https://cadde.forum.st/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beckham'dan tarihi imza