:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Hayatımın transferi"

YazarMesaj
champion

champion

"Hayatımın transferi" Empty
MesajKonu: "Hayatımın transferi"   "Hayatımın transferi" Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 5:49 am

Galatasaray taraftarının izlemek için sabırsızlandığı Lincoln, sarı-kırmızılı ekibin Almanya'daki kampında Sabah'a özel açıklamalar yaptı:

* Çok şakacı bir ortama geldim. Ben de espriyi sevdiğim için çabuk alıştım.

* Feldkamp beni İstanbul'da oynatacağını söyledi. Ben de 'Ne zaman isterseniz hazırım' dedim. Taraftarın önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum. Beni havaalanında müthiş şekilde karşılamışlardı; onlara borcum var. Bu borcu ödeyeceğim. Başkanımız da benden çok şey beklediğini açık açık ifade etti. Mükemmel ve saygıdeğer bir insan. Onu mahcup etmeyeceğim. Kısacası hayatımın transferini yaptım.

"ZORLUK ÇEKMİYORUM"

* Takımda birçok kişi Almanca konuşuyor. Portekizce bilen de var. Hiç zorluk çekmiyorum. Ben de yavaş yavaş Türkçe öğrenmeye çalışıyorum. Arkadaşlarımın hazırlık maçlarını tribünde izliyorum. Herkesi tanıyorum ve neler yapabileceğimizi görüyorum.

* Feldkamp ile çalışmak bir zevk. Türkiye'de şampiyonluk yaşamadan Almanya'ya dönmez.

Kaynak: Sabah

17.07.2007
https://cadde.forum.st/

"Hayatımın transferi"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Tevez'in transferi bitti"