:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Benden kimse formayı alamaz"

YazarMesaj
champion

champion

"Benden kimse formayı alamaz" Empty
MesajKonu: "Benden kimse formayı alamaz"   "Benden kimse formayı alamaz" Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 5:52 am

Başarılı defans oyuncularımızdan Orhan Ak göndereleceği yönündeki haberlere açıklık getirdi

Geçen sezon bitmek üzereyken başlayan ve bugünlere kadar devam eden "Orhan Ak istenmiyor", "Feldkamp, Orhan ve Cihan'ı gönderecek" şeklindeki haberler Galatasaray'ın sol kanat oyuncusu Orhan Ak'ı olumsuz etkilediği gibi, bu oyuncunun daha da hırslı ve bilinçli çalışmasını sağlamış. Geçen sezon formunun zirvesindeyken talihsiz bir sakatlık geçiren ve 8 maç sahalardan uzak kalan Orhan, bu sezon öncesine de şanssız girdi. İsviçre kampı başladığında talihsiz bir şekilde gıda zehirlenmesine yakalanan ve takımdan 3 gün uzak kalan milli oyuncu, "Gıda zehirlenmesi yüzünden takımdan bir müddet ayrı kaldım. Biraz kuvvetsiz kaldım diyebilirim çünkü 3 günlük yatak istirahatinde sıkıntı yaşadım. takım arkadaşlarıma oranla fiziksel olarak geride kaldım" diye konuştu.

"Sen ve Cihan'ın gönderileceği konusunda haberler vardı. Bu seni psikolojik olarak nasıl etkiledi" sorusuna ise Orhan

"Ben sonuçta profesyonelim. Yani benim burada yaklaşık 3 sene daha mukavelem var. Ben elimden geldiği kadarıyla bunu sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Hocamız bize yansıtmıyorsa bu durumu, biz de sahaya yansıtmayacağız. Gördüğünüz gibi elimizden gelen mücadeleyi sergilemek zorundayız" cevabını verdi.

"Kamp sonunda Feldkamp benim kadromda sana yer yok derse ne yaparsın" şeklindeki soruya ise Orhan şu cevabı verdi:

Böyle bir şey düşünmek bile istemiyorum. Hocamın bana güvendiğini ve daha çok güvenini kazanacağımı biliyorum. çünkü kendime fazlasıyla güveniyorum" karşılığını verdi.

Geçen sene kötü bir sezon geçirdiğini ve devamlı oynayan oyunculardan biri olarak talihsiz bir sakatlık geçirmesinin üzücü olduğunu hatırlatan Orhan, "Bu zamana kadar hiç konuşmadım, ama şu bir gerçek ki, sonuçta yine ben geçen sene milli takımdaydım. Talihsiz bir biçimde sakatlandım ve 8 maç oynayamadım. Ve tam hazır olmadan bana ihtiyaç olduğu için orada bir amatör ruhla hareket ettik diyebiliriz. Ben ve Cihan, 1 sene önce takımın en uzun süreli mukavelesi uzatılmak istenen oyunculardık. Ama işler kötü gidince fatura birilerine kesilebiliyor, böyle durumlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Ama, bunu çevirmek sonuçta oyuncunun elinde, ben de bunu başarırım. Ben iyi olduğum sürece her zaman en iyi şekilde formamın hakkını veririm. Benden kimse formayı alamaz" diyerek iddialı konuştu.

Volkan'ın gelişi ile rekabetin arttığını da dile getiren Orhan, "Rekabet güzel bir şey ve takım için daha iyi olur. Yapılan transferler ve alt yapıdan çıkan oyuncularla takımda çok güzel bir hava var. Ben ilk defa böyle bir ortam görüyorum yani yeni gelen oyuncularla eskiler çok çabuk kaynaşmış durumda. Çoğu oyuncu aynı dili konuşmamasına rağmen bir bütünlük var. inşallah bunu tüm sezona yayarız" dedi.

Kaynak: DHA

17.07.2007
https://cadde.forum.st/

"Benden kimse formayı alamaz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-