:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Tello çok iyi işler yapacak"

YazarMesaj
champion

champion

"Tello çok iyi işler yapacak" Empty
MesajKonu: "Tello çok iyi işler yapacak"   "Tello çok iyi işler yapacak" Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 6:00 am

Kaptanımız İbrahim Üzülmez, bugün yapılan antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı

Beşiktaş'ın tecrübeli kaptanı İbrahim Üzülmez, 25 Haziran'dan bu yana çok iyi bir çalışma temposu içinde olduklarını ve bu yüzden takım arkadaşlarını tebrik ettiğini söyledi. Takım olarak çok iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirten Üzülmez, "Belli hedeflerimiz var. Bu hedeflerimiz doğrultusunda hareket edebilmek için böyle sıkı çalışmamız gerekiyor. Ben bütün takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepsi tüm özverilerini ortaya koyarak, ellerinden geleni yapıyorlar. Ayrıca iyi bir ekip olma yolunda da ilerliyoruz. Antrenmanlarda yapılan sert hareketlere kimse dönüp cevap vermiyor. Herkes Beşiktaş'ın başarısı için birlik olmuş durumda" dedi.

Tecrübeli futbolcu, takımın yeni transferi Rodrigo Tello'yu daha önce hiç izlemediğini, ancak Beşiktaş'a geldiği günden bu yana gösterdiği performans ile ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu vurguladı.

Üzülmez sözlerine şöyle devam etti:

"Ben Tello'yu daha önceden izleme şansı bulamamıştım. Ama kampa katıldığı günden bu yana çok iyi ve kaliteli bir oyuncu olduğunu ortaya koydu. Tello bu sene ve önümüzdeki dönemlerde Beşiktaş için çok iyi işler yapacaktır" diye konuştu.

İbrahim Üzülmez, takımın yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın dün yaptığı basın toplantısında, farklı bir oyun sistemi ortaya koyacağını ve Beşiktaş'ın bir değişim sürecine gireceği sözlerini ise şu şekilde değerlendirdi:

"Bu değişimi bizde hissediyoruz. Hocamızın bizden istediği bazı hareketleri yapmakta zorlanıyoruz. Ama bu bir süreç. Biz Beşiktaşlı futbolcular olarak bize verilen herşeyi harfi harfine yerine getirip, bu değişimi en kısa sürede tamamlayacağız."

Siyah beyazlı futbolcu, Fenerbahçe'nin yeni transferi ve kendisi gibi sol kanat oyuncusu olan Roberto Carlos için, "Örnek aldığım bir futbolcuydu. Ama artık ondan daha iyi olmak zorundayım" dedi.

Üzelmez sözlerini şöyle sürdürdü:

"Roberto Carlos dünyaca ünlü bir futbolcu. Çok tecrübeli bir isim. İkimizinde aynı kanatta oynamasından dolayı kendime örnek aldığım futboculardan biriydi. Ama bundan sonra rakip olacağız. Benimde kendime özgü meziyetlerim var. Önümüzdeki sene çok zevkli bir lig olacak" dedi.

Kaynak: DHA

17.07.2007
https://cadde.forum.st/

"Tello çok iyi işler yapacak"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tello geliyor!..