:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ziya Doğan'ın korkusu!

YazarMesaj
champion

champion

Ziya Doğan'ın korkusu! Empty
MesajKonu: Ziya Doğan'ın korkusu!   Ziya Doğan'ın korkusu! Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 6:07 am

İntertoto Kupası'nda Romanya'nın Galati takımı ile karşılaşacak olan Trabzonspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Doğan, idmanda futbolcuları yormazken, "Hiç kimse kendini zorlayıp, yıpratmasın. Benim için hepiniz değerlisiniz, hepinize çok ihtiyacım" var diyerek futbolcuları dikkatli olmaları yönünde uyardı.

Cumartesi günü İntertoto Kupası 3. turunda Romanya' nın Otelul Galati takımı ile deplasmanda karşılaşacak olan Trabzonspor, maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı çalışmayla sürdürdü. Sakatlıkları bulunan Musa ve Jefferson'un yanı sıra dünkü idmana katılmasına rağmen Risp de bugünkü idmanda yer almadı. Yattara bileğindeki ağrı nedeniyle idmanı yarıda bırakırken, Ergin Keleş düz koşu yaptı. Almanya' dan gelen iki gurbetçi futbolcu ise takımdan ayrı olarak çalıştı. Düz koşu ile başlayan idmanda, Teknik Direktör Ziya Doğan futbolculara dayanıklılık çalışması yaptırdı. Umut ve Yusuf' a idman sırasında sürekli uyarılarda bulunan Doğan, istediği hareketleri yapamayan futbolculara fırça attı. Bir çok hareketi uygulamalı olarak yapan Doğan, "Benim gibi yapın, uyuma yok, sıkı çalışın" diyerek futbolcuları uyardı. a sert çıktı. Bu arada Ceyhun, idmana çocuklarıyla birlikte geldi.

"SAKATLIĞA TAHAMMÜLÜM YOK"

İdman sırasında futbolcuları sık sık kendilerine dikkat etmeleri yönünde uyaran Teknik Direktör Ziya Doğan, "Hafta sonu önemli bir maç oynayacağız. Kimsenin sakatlanmasına tahammülüm olamaz. Bu takımda herkese ihtiyacım olacak. Kendinize dikkat edin ve ona göre çalışın. Rizikoya asla gerek yok" dedi. Bu arada Teknik Direktör Ziya Doğan' ın Otelul Galati maçında kafasındaki 11' i sahaya sürmesi bekleniyor. Tecrübeli teknik adamın sağ kanatta bu maçta Jabi' ye görev vermesi beklenirken, orta sahada üç ön libero ile mücadele etmesi bekleniyor. İleride Umut Bulut' a şans vermesi beklenen tecrübeli çalıştırın Yattara ve Gökdeniz' i Otelul Galati maçında hangi mevkide kullanacağı ise belirsizliğini koruyor. Kalede ise Ahmet Şahin ve Tolga arasındaki rekabet kızıştı. İntertoto' da iki maçtada kaleyi koruyan Ahmet Şahin, bu maçta da kaleyi Tolga' ya kaptırmamak için sıkı bir şekilde çalışıyor.

KONDİSYON KORKUSU

İntertoto Kupası maçları nedeniyle, yeni sezon öncesi istediği gibi kondisyon çalışması yapamamaktan çekinen Teknik Direktör Ziya Doğan' ın Romanya' ya getirmeyeceği futbolculara Trabzon' da ağır bir idman programı vereceği belirtildi. Haftada bir oynanan maçlar nedeniyle lige tam hazır olmadan girememe korkusu ile karşı karşıya kalan tecrübeli hocanın, daha önce 24' e indireceğini açıkladığı kadroyu 26' da tutması bekleniyor. Teknik Direktör Ziya Doğan' ın, yardımcıları ile bu konu hakkında bir araya gelerek, durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Toplantının ardından kondisyon yönünden tam hazır olmayan futbolcuların, ayrı idmanlara tabi tutulabileceği kararının çıktığı öğrenildi.

UFUKHAN YARIN DENİZLİ'DE

Trabzonspor' un Denizlispor' a 1 yıllığına kiralık olarak verdiği Ufukhan' ın yarın Denizli' ye gidip imza atması bekleniyor. Genç futbolcu Ufukhan, Trabzonspor' da çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, "Bordo - Mavili takımda başarılı olmak için çok çalıştım. Ama bazı şeyler istediğim gibi gitmedi. Yönetim ve teknik heyetle aramda hiçbir sorun yok. Hatta beni kiralamayı tercih ettikleri için onlara teşekkür ediyorum. Yarın Denizli' ye gideceğim. İnşallah orada her şey güzel olacak" diye konuştu.

GALATİ PROGRAMI BELLİ OLDU

Trabzonspor'un, UEFA İntertoto Kupası 3. Tur ilk maçında Romanya'nın Otelul Galati takımıyla oynayacağı müsabakayı takip edecek basın mensupları ve taraftarlar için tur programı belli oldu. Buna göre 20 Temmuz günü saat 09.00'da Türk Havayolları özel seferi ile Bükreş'e uçacak olan bordo - mavili kafile aynı gün 3.5 saatlik otobüs yolculuğu ile Galati'ye varacak. Kafile maçın ardından 02.30'da Trabzon'a uçacak.

17.07.2007

Kaynak : DHA
https://cadde.forum.st/

Ziya Doğan'ın korkusu!
1 sayfadaki 1 sayfası