:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"İngiliz olan her şeyden kaçtım"

YazarMesaj
champion

champion

"İngiliz olan her şeyden kaçtım" Empty
MesajKonu: "İngiliz olan her şeyden kaçtım"   "İngiliz olan her şeyden kaçtım" Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 6:11 am

Dört yıllık evliliğini bitirme kararı alarak spor ve magazin dünyasında gündeme oturan dünyaca ünlü Fransız futbolcu Thierry Henry, ilginç açıklamalarda bulundu. 29 yaşındaki futbolcunun arkadaşlarına yaptığı açıklamada "Aslında ben Arsenal'den hiç ayrılmak istemedim. Ancak zamanla her şey çok değişti. Arsenal takımından eşimin de içinde olduğu İngiliz olan her şeyden kurtulmak için ayrıldım" dediği söylendi. Yalnız başına İspanya'ya taşınan futbolcunun mesleki nedenlerden ve İspanyol takımı Barcelona'nın vereceği 16 milyon sterlinlik yüksek meblağdan dolayı Arsenal'den ayrıldığı iddia edilmişti. Henüz bir açıklama yapmayan eşi İngiliz model Claire'nin, boşanma sürecinde dünyanın en çok kazanan sporcular arasında yer alan Henry'den ne kadar tazminat isteyeceği merakla bekleniyor.

17.07.2007

Kaynak : Hürriyet
https://cadde.forum.st/

"İngiliz olan her şeyden kaçtım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-