:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Şampiyon olamazsak bırakmam"

YazarMesaj
champion

champion

"Şampiyon olamazsak bırakmam" Empty
MesajKonu: "Şampiyon olamazsak bırakmam"   "Şampiyon olamazsak bırakmam" Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:46 am

Kimileri onun futbolu bırakma zamanının geldiğini belirtiyor, kimileri ise "Büyük golcü devam etsin" diyor. Hakan Şükür bu sezon yine sahnelerde. Hürriyet Gazetesi muhabirlerinden İlhan Söyler'in Hakan Şükür ile yaptığı röportajı sizlere aktarıyoruz, "İstanbul’da sıcak havaya, İsviçre’de yağmur ve soğuk havaya rağmen azimle çalışıyor Hakan. 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu ilk özel maçta Anderlecht karşısında sahada basmadık yer bırakmadı ve "Şampiyon olmadan bırakmak yok" diye mesaj gönderdi.

-Gittin, geldin, vurdun ama gol olmadı...

Aynı dertten ben de şikayetçiyim. Ah bir de bu enerjiyle gol atmaya başlarsam gerisi gelecek. Her seferinde bu hırsla maça çıkıyorum. Artık toplara güvendiğim yerden vuruyorum. Ama olmuyor. Dua da ediyorum. Bu top bir gün filelere gitmeye başlayacak.

Bu enerji nereden geliyor?

Beynim ayaklarıma hükmediyor. "Git" emri veriyor. Onlar da gidiyor. Bir de bunun üstüne çalışma azmim ekleniyor. Genç kardeşlerimle aynı enerjiyi sarfediyorum.

-Sahalardan uzaklaşmak sana zor gelecek mi?

Beni ben yapan futbol topu. Yeşil sahalar ve taraftar sevgisi. Yurt dışında herkes bana büyük sevgi gösteriyor. Bu beni daha güçlü kılıyor. Geçen yıl biraz zor geçti. Her tarafımda sakatlık vardı. Buna rağmen azimle sahaya çıktım, ama sakatlıklar beni engelledi. Bu kez diriyim. Sakatlık yaşamak da istemem.

Takımda ortam nasıl?

Yeni bir yapılanmaya girdik. Eskiler ve yeniler. Lincoln, Linderoth, İsmael, Volkan gibi yeniler hemen bizden birisi oldular. Bu G.Saray’ın yapısında var. Başkanımız Özhan Canaydın’dan bize kadar uzanan aile olma özelliğinden kaynaklanıyor. Şanslıyız ki gelen futbolcular da esprili ve sıcak insanlar. Kaynaşmamız kolay oldu.

Transfer taksitlerini alabildiniz mi?

Bizim paramız ne zaman kaldı ki. Biz ağabeylik yapmak zorundayız. Önce yabancılar, diğerleri alsınlar. Çünkü biz yabancı değiliz, kulübün içini dışını bilen insanlarız.

Bu yıl son mu?

4 yıl önceki kampta da bunu bana sordun. Hala ayaktayım, bu yıl mutlu sonu yakalarsak elveda diyebilirim. Yoksa devam.

Bir maçta kaput oldun

Sabah idmanında Hakan Şükür, zeminin bozukluğunu da dile getirerek antrenör Burak Dilmen’e "Hocam bu taraftan aşağı koşalım, rampa yukarı zorlanmayalım" dedi. Mondragon’un ayrılması ile takımda kaleye geçme fırsatı bulan ancak Anderlecht maçında hafif sakatlık geçirerek oyundan çıkan Aykut idmanda yürüyüşle yetindi. Song, Aykut’a "1 maç oynadın onda da kaput oldu" diye espri yaptı."

Kaynak: Hürriyet

12.07.2007
https://cadde.forum.st/

"Şampiyon olamazsak bırakmam"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-