:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"West Ham ile görüşmek istiyorum"

YazarMesaj
champion

champion

"West Ham ile görüşmek istiyorum" Empty
MesajKonu: "West Ham ile görüşmek istiyorum"   "West Ham ile görüşmek istiyorum" Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 7:45 am

Fenerbahçe'nin Ganalı yıldızı Stephan Appiah, İngiltere'nin West Ham United takımına gidebileceğinin sinyallerini verdi.

İngiltere'nin ünlü gazetelerinden The Sun'a konuşan Stephan Appiah, Fenerbahçe'de kesinlikle kalacağı yönünde aldığı bir karar olmadığını ve Premier Lig'de top koşturmak istediğini söyledi. Gazete, okurlarına aktardığı bir haberde, Fenerbahçe'nin Ganalı yıldızı Appiah'ın, İngiltere Premier Ligi'nde oynama hayalinin West Ham ile gerçekleşebileceğini duyurdu. The Sun, Appiah'ın Premier Lig'de oynamak istediğini ve Fenerbahçe'nin Appiah'ın bu isteğini anlayışla karşılaması gerektiğini de iddia etti.

Appiah'ın geçen sezon kulübe yapmış olduğu katkılara karşılık Fenerbahçe kulübünün Appiah'ın İngiltere'de oynama isteğini geri çevirmemesi gerektiğini savunan gazete, Appiah'ın da şu sözlerine yer verdi:

"Fenerbahçe'de kalacağıma dair haberlere kızgınım. West Ham United beni ciddi şekilde istiyor. Kulübümün bu teklife kulak vereceğini düşünüyorum. En büyük hedeflerimden biri Premier Lig'de oynamak. Geçen sezonun başında Avrupa'nın sayılı kulüplerinden gelen teklifleri reddettim. Bunu kulübüm ve taraftarlarım için yaptım. Sakat sakat oynadım; ama şimdi kararımı kendim vermek ve West Ham'la görüşmek istiyorum."

12.07.2007

Kaynak : İHA
https://cadde.forum.st/

"West Ham ile görüşmek istiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-