:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Giuly Monaco'ya dönmek istiyor

YazarMesaj
champion

champion

Giuly Monaco'ya dönmek istiyor Empty
MesajKonu: Giuly Monaco'ya dönmek istiyor   Giuly Monaco'ya dönmek istiyor Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 10:52 am

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Barcelona'nın kanat oyuncusu Guily, takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

FC Barcelona'nın tecrübeli oyuncusu Guily, Barcelona'da mutsuz olduğunu ve Fransa'da oynamak istediğini bildirdi. 3 yıl önce Fransa Birinci Ligi (Ligue 1) takımlarından Monaco'dan gelen ve geçtiğimiz sezon fazla oynama şansı bulamayan Guily, teknik direktör Rijkaard ile konuşup AS Monaco'ya geri dönmek istediğini belirtti.

Monaco teknik direktörü Ricardo Gomes ise konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ben takımıma pas dağıtan, oyunu kuran ve aynı zamanda oyunu yönetebilen bir oyuncu istiyorum. Sağ veya sol kanatta olması önemli değil ama sağ kanadı tercih ediyorum. Bana göre, bu bölgeye en iyi uyacak oyuncu Guily olacaktır" diyerek Guily'nin dönüşüne yeşil ışık yaktı.

16.07.2007

Kaynak : İHA
https://cadde.forum.st/

Giuly Monaco'ya dönmek istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Belletti kalmak istiyor!