:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hidayet Türkoğlu iddialı konuştu!

YazarMesaj
champion

champion

Hidayet Türkoğlu iddialı konuştu! Empty
MesajKonu: Hidayet Türkoğlu iddialı konuştu!   Hidayet Türkoğlu iddialı konuştu! Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 6:14 am

NBA ekiplerinden Orlando Magic forması giyen (A) Milli Basketbol Takımı'nın tecrübeli ismi Hidayet Türkoğlu, Avrupa Şampiyonası Finalleri öncesi iddialı konuştu.
Hidayet Türkoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2 yıl aranın ardından yeniden milli formayı giyecek olmanın heyecanını yaşadığını belirterek, ''Benim için milli forma hep farklı olmuştur. Kulüp takımlarına benzemez. Yeniden bu heyecanı duyacak olmaktan dolayı çok mutluyum'' dedi.

Mehmet Okur ve kendisinin takıma katılmalarıyla Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde takımdan beklentilerin en üst seviyeye çıktığının farkında olduklarını anlatan milli oyuncu, ''Yıllardır yaptığım gibi kendimi en iyi şekilde hazırlayıp, yapabileceğimin en iyisini yapıp, takımıma faydalı olmak istiyorum. Geçen sene Dünya Şampiyonası'nda başarılı bir dönem geçiren arkadaşlarımız ve bizim de katılımımızla iyi bir hava yakalamayı ümit ediyoruz. İnşallah beklenen başarıyı elde edeceğiz'' diye konuştu.

Hidayet Türkoğlu, Avrupa Şampiyonası'ndaki hedefleriyle ilgili ise ''Ben hep söylüyorum, benim bulunduğum takım her zaman finali hedefler. Bu motivasyonu arkadaşlarıma sağlamaya çalışacağım. Bu havayı yakalarsak, şampiyon olmamak elde değil'' ifadelerini kullandı.

17.07.2007

Kaynak : AA
https://cadde.forum.st/

Hidayet Türkoğlu iddialı konuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-