:)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)

caDDe soqq .. )

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şahin transferleri değerlendirdi

YazarMesaj
champion

champion

Şahin transferleri değerlendirdi Empty
MesajKonu: Şahin transferleri değerlendirdi   Şahin transferleri değerlendirdi Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 6:43 am

Uzun süredir belindeki sakatlık ile mücadele eden ve geçirdiği ikinci ameliyat sonrası sağlığına tekrar kavuşan Fenerbahçeli Selçuk Şahin futbolu çok özlediğini söyledi. Bu sabahki çalışma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli futbolcu: 'Futbolu özledim. Uzun süre uzak kaldım. Artık tam anlamı ile sağlığıma kavuştum. Hocam şans verirse elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Uzun süre sonra sezona hazır başlayacağım. Zor ameliyatlar geçirdim ama şu anda bir sıkıntı yok' dedi.

Selçuk takımdan ayrılan futbolcular ile ilgili ise 'Takımdan ayrılan oyuncular oldu. Hepsi kaliteliydi. Yerlerine gelen futbolcularda oldukça kaliteli. Gelen futbolcular gidenlerin yerini aratmayacaklardır. Yerlerinin dolacağını düşünüyorum. Yeni transferlerden Ali Bilgin'i tanıyoruz. Colin de iyi bir futbolcu, sonuç olarak yerinde transferlerin yapıldığını düşünüyorum. Şu anda takımda oyuncu anlamında çok fazla eksik olduğunu düşünmüyorum. Takıma yeni takviye olmasa bile bence bu takımdan 2 tane iyi 11 çıkaracak kadar oyuncu var' ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'den Beşiktaş' a transfer olan kaleci Rüşyü Reçber'in 'Fenebahçe'yi Süper Kupa maçında yeneceğiz açıklaması ile ilgili ise Selçuk 'Rüştü ağabeyin yeni takımında iddialı açıklamalar yapması normal. Bizde iddialıyız. Çetin bir lig geçecek. Diğer büyük takımlarda iyi transferler yaptı. Galatasaray'ın yeni transferi Lincoln ile karşılıklı olarak Şampiyonlar Liginde mücadele etmiştik. İyi ve yetenekli bir futbolcu. Ama bizim takımda onu durduracak oyuncular var. Şampiyonluk yarışının çekişmeli geçeceğini düşünüyorum ama ipi göğüsleyen taraf biz oluruz' şeklinde konuştu.

Selçuk Şampiyonlar Ligi ön elemesi içinse 'Şampiyonlar Ligine katılmamız çok önemli. Daha önce orada mücadele ettiğimiz için ne kadar güzel olduğunu biliyoruz. Zaten yapılan transferlerden sonra dünya yavaş yavaş Fenerbahçe'yi konuşmaya başladı. İnşallah Şampiyonlar Ligine katılır ve başarılı oluruz' dedi.

Selçuk kamp çalışmaları ile ilgili olarak da 'Şartlar son derece uygun. Çalışmaların zor kısmını İstanbul'da bıraktık. Orada fiziki yüklenmeler yapıldı. Burada da taktik ağırlıklı çalışıyoruz' ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE AVUSTURYA KAMPININ 4. GÜNÜNE GİRDİ...

Avusturya'nın Bad Tatzmannsdorf bölgesinde çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de kamp çalışmaları oldukça neşeli geçiyor. Bu sabah teknik direktör Zico yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalışan sarı lacivertli ekip antremanını sonunda gerçekleştirilen şut çalışması sırasında oldukça keyifli dakikalar geçİrdi. Bu sabahki çalışmaya Kezman, İlhan Parlak ve Wederson katılmadı. Bu futbolcular otelde çalışırken, Tümer Metin ve Kerim Zengin iss takımdan ayrı düz koşu yapıp çalışmayı tamamladılar. Sol dizinden ciddi bir ameliyat geçirdikten sonra dü çalışmalara başlayan Appiah dun olduğu gibi bugün de takımdan ayrı olarak fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

Düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından çabukluk çalışan sarı lacivertli takım daha sonra yan top çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın son bölümünde ise şut çalışmasına geçildi. Her futbolcunun 2 gol atmak zorunda olduğu şut çalışmasında en sona Selçuk Şahin kaldı. Uzun süre 2. golü atamayan Selçuk zorda olsa golünü attı. Golü atmasından sonra ise takım arkadaşları ile Selçuk eğlenceli görüntüler oluşturdu.

Öte yandan şut çalışmasında oldukça başarılı olan Kemal Aslan'a ise arkadaşları 'Ronaldo'dan esinlenerek Kemanaoldo diye hitap ettiler. Bu arada idman öncesi teknik direktör Zico tansiyonunu ölçtürdü. Kamp kadrosunda Copa America maçları sebebiyle yer almayan Lugano'nun kampa katılmayacağı, Tatilini gerçekleştirdikten sonra çalışmalara İstanbul'da dahil olacağı ifade edildi.

Öte yandan Gençlerbirliği’nden transfer edilen orta saha ve sağ kanat oyuncusu Gökhan Gönül'ün kampa yarın dahil olacağı belirtildi.

DEİVİD BİLMECESİ SÜRÜYOR...

Kadrosuna iyi ve kaliteli bir yabancı forvet katmanın hesaplarını yapan Fenerbahçe'nin planlarını Futbol Federasyonundan çıkan 6 artı 1 kararı bozmuştu. Bu durumda Deivid'i gönderip yerine daha iyi bir futbolcu almayı planlayan yönetim Zico'nun vetosuna takılmıştı. Zico'nun Deivid'in takımda kalmasını istemesine rağmen Fenerbahçe yönetimi bazı forvet oyuncuları için girişimlerde bulunmaya devam ediyor.Bu girişimlerden net bir sonuç alınması halinde yönetim bir kez daha Zico ile Deivid konuşup görüşecek ve hem bu futbolcu men de yeni golcü transferi ile ilgili kesin bir karar verilecek. Deivid ise tüm bu haberlere aldırış etmeden hem idmanların neşe kaynağı olmayı sürdürüyor hem de performansı ile beğeni topluyor.

APPİAH'A RESMİ TEKLİF YOK..

Hemen hemen her hafta yeni bir kulüp ile ismi anılan Appiah için ise kulübe henüz resmi bir teklif gelmediği ifade edildi. Daha öncenin Schalke'nin ilgilendiği Ganalı futbolcu için Fenerbahçe yönetimi 10 milyon Euroluk bir bonsrveis bedeli talep etmiş fiyatı yüksek bulan Schalke yönetimi ise bu sezon için Appiah defterini kapamıştı.

12.07.2007

Kaynak : DHA
https://cadde.forum.st/

Şahin transferleri değerlendirdi
1 sayfadaki 1 sayfası